Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 8 lutego 2013

Tak sobie jakoś żyjemy

foto: na podst. magazynu KIT
Wkurza mnie to wszystko, co się wokół nas dzieje. Ciągłe afery, korupcje, podwyżki i brak perspektyw na lepsze jutro. A jeszcze bardziej mnie irytuje samopoczucie bandy Tuska, która pomimo problemów, z jakimi boryka się nasze społeczeństwo, ma się dobrze.
Żyją sobie na tyle dobrze i dostatnio, że nie wahają się co roku wypłacać sobie niemałych premii. Ich kryzys nie dotyka i w 2012 roku wypłacili sobie, cytując serwis wgospodarce.pl, 60 milionów PLN premii (stan na 31 stycznia 2013, a będzie pewnie dużo więcej). Warto odnotować, że w 2011 roku w ten sposób wypłynęło około 69 milionów PLN. Za co, się pytam?!
Najwięcej pożarły premie nieudaczników od Rostowskiego, bo aż 20 baniek. W sumie "należało się", wszak plan został wykonany. Pas obywateli został odpowiednio zaciśnięty, więc nie było tak źle. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że już nie mogę patrzeć na tą roześmianą gębę tego człowieka, czy jeszcze komuś się z tego powodu zbiera?
Jeszcze tylko podpowiem, że można spokojnie podwyższać podatki, ZUSy i inne tego typu haracze. Społeczeństwo spokojnie to wytrzyma.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz