Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 26 lutego 2013

Dorzuciłem do portfela parę akcji ATR

Wczorajszy dość dobry dzień na rynku akcji pozwolił mi powziąć decyzję o dokupieniu kolejnego pakietu do swojego portfela.
Jak wspomniałem, zainteresowałem się akcjami ATR. Wczorajszy dzień dał ponad 2-procentowy zysk, co pokazało, że podjąłem właściwą decyzję. Dlatego też dzisiaj postanowiłem ponownie wybrać się na zakupy i zasilić swój portfel paroma dodatkowymi akcjami tej spółki.
Smutne jest jedynie to, że WIG i WIG20 otworzyły się na jednprocentowym minusie, co może trochę ostudzić zapał kupujących (nie tylko moich spółek, ale i innych). Być może się to jednak w ciągu dnia zmieni i zainteresowanie zakupami będzie większe.

3 komentarze:

 1. Niestety myślę że jeszcze korekta na naszym parkiecie jeszcze ma trochę miejsca na spadki moim zdaniem do okolic 2300 dopiero tam zobaczymy jak się zachowa indeks więc jak dla mnie czekanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu akurat poziom 2300? Masz na myśli dołek z przełomu października i listopada, czy coś innego?

   Usuń
 2. Tak okolice tego dołka oprucz tego mniej więcej tam wypada 50% zniesienie fibo całego ruchu plus linie trendu ale tak jak piszę będą to raczej okolice 2300 choć i moze sie zdarzyc 2200 zobaczymy jak bedziemy nizej.

  OdpowiedzUsuń