Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 17 listopada 2012

Nie przemycajcie reklam w komentarzach

Taka mała prośba do odwiedzających mój blog, byście nie przemycali reklam rozmaitych stron w swoich komentarzach, bo to nie ma większego sensu.
To, co się dzieje na moim blogu staram się z grubsza kontrolować, więc z pewnością tego typu posty wychwycę. A już zwłaszcza od osób, które pierwszy raz zostawiają swój komentarz. Szkoda Waszego czasu na tego typu podchody.
Przykładem jest choćby dziewczyna z tego ciekawego blogu, która zostawiła jakąś reklamę do innej strony niż jej sama.
Jak mogę się spodziewać, autorka tego blogu pewnie bierze udział w jakimś marketingu szeptanym i pewnie od czasu do czasu właśnie zostawia różnego rodzaju komentarze. Jeśli firma (chociaż w sumie to nie jest żadna firma), która zamówiła tego typu reklamę jest poważna, to oprócz tego typu promocji może chyba pokusić się o wykupienie reklamy, która droga nie jest. A tak? Zrobili sobie negatywny wizerunek, mimo iż ich idea jest cenna, autorka wpisu straciła czas na napisanie komentarza, który został usunięty. Jest to działanie w stylu "każdy na tym traci", a chyba nie o to chodzi w biznesie internetowym. Dlatego też apel do koleżanek i kolegów blogerów. Jeśli chcemy reklamować swoje blogi to ok, ale jeśli próbujemy reklamować jakieś obce serwisy, to jestem na nie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz