Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 18 stycznia 2013

Gwiazdki zamienione na cyferki

Getin Online oferujący jeszcze kilka miesięcy temu jedne z lepszych lokat, wprowadził nową jakość. Czy lepszą, tego nie wiem, ale nową. Nie chodzi tutaj jednak o wyższe oprocentowanie czy coś innego, korzystnego dla klienta. Na to już nie ma co liczyć.
Okazuje się, że gwiazdki we wszelkiego rodzaju ofertach miały bardzo pejoratywny wydźwięk. Zrozumieli to getinowcy i wprowadzili... cyferki. I tak oto w najnowszej ofercie lokaty na 6 miesięcy z oprocentowaniem 5,3% zamiast gwiazdki mamy jedyneczkę w indeksie górnym. Wygląda to ładniej. Niestety, nie dla klienta.
Pomijam już jakość oferty (nad tym rozwodzą się inni blogerzy). W niniejszym poście chciałem jedynie zwrócić uwagę na fakt, że getinowcy nie rezygnują z ciągłych zmian. Nawet, jeśli ich oferty są beznadziejne, to i tak próbują jakoś skusić potencjalnych klientów do powierzenia im swoich środków.
Tymczasem, porównując ofertę Getin Online do innych, bank ten jest już daleko w tyle. Przykładowo PBP oferuje 5,4% (obniżka o 0,4%, co przepowiadałem jakiś czas temu), ale bez gwiazdek i cyferek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz