Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 25 kwietnia 2013

Przyczyniam się do udoskonalania Alior Synca...

foto: LinkedIn
Dopiero ostry post na blogu na temat poczynań Alior Synca przyczynił się do tego, że coś się w tej sprawie ruszyło (braku możliwości dokonania przelewu do US bez konieczności integracji z FB). Coś, bo nie wszystko.
Jak poinformował Julian Krzyżanowski, menedżer ds. PR Alior Banku: - Po intensywnych testach udało nam się wygenerować zgłoszony przez Pana błąd (nie występuje on zawsze) i zgłosiliśmy to natychmiast do podwykonawcy systemu. Powinien on zostać naprawiony przy okazji majowej aktualizacji systemu. Bardzo dziękujemy za pana pomoc w udoskonaleniu systemu banku Alior Sync.
Póki co, nie chciałbym komentować wypowiedzi menedżera. Poczekam kilka dni i zobaczę, co się wydarzy.
Swoją drogą, ciekawe, że jak zgłaszałem ten problem na infolinii, to nikt nie uznał tego za błąd, a jedynie zasugerowano mi integrację z FB. Tymczasem teraz okazuje się, że to jednak błąd i powinien zostać naprawiony. Naprawdę dziwne rzeczy dzieją się z tym Aliorem... Bardzo dziwne. A może nie błąd, tylko ktoś w końcu zauważył, że to jest działanie na szkodę klientów?
Przy okazji ciekawostka, menedżer ds. PR w Alior Banku zmienił co nieco na swoim profilu na FB, co ilustruje powyższy obrazek. Cieszę się, że przyczyniam się nie tylko do udoskonalania Alior Synca, ale również i profilu pana rzecznika.
Jeszcze słówko do kolegów blogerów finansowych. Przykład mojego artykułu i upierdliwego wręcz działania w celu uzyskania odpowiedzi pokazuje, że mamy naprawdę dużą siłę. I warto czasami w słusznej sprawie zaryzykować walkę. Nawet za cenę tego, że rzecznik prasowy nie będzie mnie lubił. Bo my, jako klienci banków też mamy jakieś prawa.

2 komentarze:

 1. Z tą siła bym nie przesadzał. Gdybyś pisał o ciuchach, gotowaniu albo innym lifestylu to byś dopiero miał siłę ;)
  http://www.kominek.in/2013/01/najbardziej-wplywowi-blogerzy-polski-w-2012-r/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kominek nie pisze o bankach :).

   Na sile Kominka mi nie zależy. Jeśli czytałeś jego książkę, to wiesz, że dla niego blog to całe życie. Dla mnie nie. Mam trochę inne priorytety :).

   Usuń