Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 12 września 2011

Opinie o Plus500

Swego czasu ta platforma miała bardzo złą sławę. Zarejestrowana była gdzieś na końcu świata i nikt nie wiedział, czy jest uczciwa. Potem nastąpiło przerejestrowanie jej na Wyspy Brytyjskie, nadzór nad nią wziął FSA i teoretycznie wszystko było dobrze.
Internautów jednak niepokoiła bardzo agresywna polityka marketingowa firmy, a także zastanawiał ich fakt, że firma tak ot, daje nam prawdziwe 50 PLN (czy teraz nawet więcej. Nie wiem, bo nie orientuję się w aktualnej promocji dla nowych klientów) na dzień dobry do gry.
Inwestorów, czy raczej spekulantów, zastanawiał fakt, czy firma wypłaca zarobione pieniądze. Cóż, moje skłonności do ryzyka spowodowały, że wrzuciłem tam trochę swojej kasy i postanowiłem pograć i zobaczyć, jak to jest. Na początku nie szło najlepiej, trochę utopiłem pieniędzy, ale nie zraziłem się. Ostatnio idzie odrobinę lepiej. Zgłosiłem też żądania trzech wypłat i wszystkie wróciły na moje konto maksymalnie po trzech dniach.
Rejestrując tam konto warto wziąć pod uwagę fakt, że w przypadku dłuższego braku aktywności na nim, firma daje sobie prawo skubać nasze konto (o ile dobrze pamiętam około 5 EUR). Warto zapoznać się z regulaminem. Co prawda jest on po angielsku, ale przeglądarkowy translator powinien nam w tym pomóc.
Ogólnie trudno mieć zarzuty do tej firmy. Spready są dość atrakcyjne, wybór instrumentów do handlu jest dość spory (szkoda, że niedawno zniknęła możliwość inwestowania na WIG20), ale i tak jest w czym wybierać. Co się tyczy samego foreksu, to jest tam dość sporo par walutowych, a zatem każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
A jakie są Wasze opinie na temat Plus500? Doświadczyliście jakichś problemów z tą platformą? Jak, Waszym zdaniem, wypada ona w porównaniu z innymi?

2 komentarze:

 1. Zapraszam na bloga http://gieldaplus500.blogspot.com/

  Wszystko jest ładnie opisane,całe wprowadzenie na giełde oraz pomoc w zarabianiu na niej

  Bonus w wysokości 75zł i 200zł zwrotu za pierwszą inwestycję

  http://gieldaplus500.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też tam inwestuję! Na poczatek platforma jest ok! Dowody wypłat są na moim blogu http://terazforex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń