Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 11 września 2011

Co obiecuje Kasomat?

Kilka rzeczy, które mi się ostatnio nałożyło spowodowało, że przeoczyłem wpis na blogu firmy Kasomat. Czego się stamtąd dowiadujemy?
Przede wszystkim jesteśmy poinformowani, że idzie nowe, lepsze, a klienci będą na pewno szczęśliwi i ich życie będzie bardziej kolorowe. Do rzeczy jednak.
Dowiadujemy się, że wkrótce zostanie uruchomiona platforma, która umożliwi branie krótkoterminowych pożyczek (od 250 PLN do 2000 PLN) na okres od 15 do 30 dni. Oprocentowanie to 1,1% dziennie. Nie wiemy, czy odsetki są kapitalizowane każdego dnia czy równe. Tak czy inaczej, oprocentowanie pożyczki w skali roku wyniesie co najmniej 365%. Jeśli się mylę w obliczeniach, proszę o poprawę czytelników lub przedstawicieli spółki.
Co ciekawe, platforma miała ruszyć we wrześniu. Minęło już 11 dni miesiąca, a o niej na razie ni widu ni słychu. Wypada wierzyć, że to, co stworzy Kasomat będzie doskonałe.
Pożyczka jest kierowana do osób pomiędzy 18 a 35 rokiem życia (sic!).
Kasomat informuje ponadto, co zrobi, gdy pożyczka nie zostanie w terminie spłacona.
Z pozostałych ciekawostek - nadal brakuje numeru telefonu do firmy, nadal kapitał zakładowy firmy jest na poziomie 101 tysięcy złotych oraz nadal argumentacja właścicieli jest dla mnie i paru znajomych inwestorów mało wiarygodna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz