Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 13 września 2012

Ping pong do odwołania, czyli szukanie jelenia na średni procent

Promocja lokaty Ping pong w Idea Banku, jak poinformował mnie Bartosz Klimkowski, specjalista ds telefonicznej obsługi klienta, będzie trwała do odwołania. Pracownicy banku nie mają wiedzy, kiedy się ona zakończy.
Czyli już z daleka wygląda to na szukanie frajerów, którzy założą w tym banku konto, przeleją dużo kasy z innego banku, po czym promocja zostanie zakończona, bo nie wierzę, że ludziska chętnie będą z innego powodu zakładali tam konto. Nic nie trwa wiecznie, więc nie ma co się oszukiwać, że wykosimy z tego banku jakąś wielką kasiorę. A skoro bank w pewnym sensie traktuje swoich potencjalnych klientów jak osoby niemyślące, to ja nie zamierzam przenosić tam swoich pieniędzy i zakładać konta. Nie dla siedmiu procent brutto. Zwłaszcza, że po zakończeniu promocji tej lokaty pewnie bym zamykał konto. Szkoda zachodu.
Ogólnie na plus jest jedynie obsługa klienta. Bartosz Klimkowski udzielił mi odpowiedzi w niespełna godzinę po wysłaniu pytania. Tak trzymać! Co prawda, nic z jego odpowiedzi nie wynikło, ale chociaż moje pytanie nie zostało zignorowane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz