Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 13 lipca 2011

Łowcy jeleni wyskakują z nową ofertą!

cemre
Dzisiaj rano moja skrzynka mailowa została zaśmiecona przez kolejną rewolucyjną ofertę oszczędnościowo-inwestycyjną. Już teraz mogę zacząć liczyć, jakie czeka mnie bogactwo (i pewnie sława i prestiż).
Do czego zmierzam? Ano do tego, że mój ulubiony Deutsche Bank wyskoczył z ofertą (a właściwie nie ofertą, tylko treścią informacyjną), w której obiecują mi lokatę oprocentowaną aż na 20% w skali roku! Żyć, nie umierać!
A teraz do rzeczy. Standardowo takie maile-śmieci nie zawierają nigdy konkretów, a jedyne coś, co przyciągnie naszą uwagę. A 20% na pewno robi wrażenie! Dlatego też jeśli ktoś chce się czegoś ciekawego dowiedzieć o tej ofercie, musi podzielić się danymi osobowymi z bankiem, a ci z rozkoszą będą do nas dzwonić. A potem pewnie jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze, wszak nie możemy nie zaznaczyć opcji, w której zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych osobowych. Prosta informacja. Nie zaznaczysz tej opcji, nie będziesz bogaty.
Jak czytamy w klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu przez Deutsche Bank PBC S.A. z siedzibą przy Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie jako administratora danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
Czyli jeśli ktoś chce się przytulić do tego banku, to zachęcam. Wszak mało otrzymujemy codziennie informacji handlowych z różnych źródeł, więc jedno więcej nie zaszkodzi. Poza tym, jeśli ktoś czuje się samotny i lubi tego typu korespondencje, to powinien być szczęśliwy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz