Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 22 lipca 2011

Wypłacam pieniądze z Amber Gold

Niedługo kończy mi się lokata w Amber Gold. Zdecydowałem się na wypłatę pieniędzy, o czym poinformowałem pracowniczkę firmy, gdy do mnie zadzwoniła kilka dni temu.
Wcześniej miałem 2-miesięczną lokatę w platynę, potem zdecydowałem się dopłacić parę złotych i otworzyłem 3-miesięczną lokatę w złoto. Dlaczego postanowiłem wybrać pieniądze?
Nie będzie to jakaś rewolucyjna wiadomość, po prostu chcę zobaczyć, czy pieniądze fizycznie trafią na moje konto. Póki co, dzięki niezłemu kursowi złota, jestem pewny, że pieniądze faktycznie wrócą z powrotem.
Ostatecznie postanowiłem, że jak pieniądze wrócą na konto, to zdecyduję się na założenie kolejnej lokaty, bo powoli zaczynam nabierać pewności co do tej firmy.
Jeśli ktoś z Was powierzył firmie AG swoje pieniądze i ma jakieś doświadczenia z tą firmą, bardzo proszę o komentarze. Na mojego bloga trafia bardzo dużo osób w poszukiwaniu informacji o tej firmie, więc dobrze by było, jak byłby to jakiś zbiór informacji o niej. Wszak w internecie ostatnio cicho o Amber Gold. Nie ma ani pozytywnych, ani negatywnych opinii. Aż dziwne.

8 komentarzy:

 1. Szczerze mówiąc, słyszę i czytam same negatywne informacje o tej firmie. Pewnie wiesz, że firma jest wpisana przez KNF na "czarną" listę. Poza tym, nie lepiej po prostu zainwestować w złoto?

  Jeśli lubisz wysokie procenty, polecam zapoznać się z zakrainvest.pl - inwestowanie w social lending, dają nawet 16%. Nie wiem czy to bezpieczne, chciałem napisać o tym post, ale jakoś nie mogę się zebrać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że jest na liście ostrzeżeń, ale od pewnego czasu obserwuję, co się dzieje i, póki co, ja osobiście większego ryzyka nie widzę dla swoich pieniędzy. Firma się rozwija, złoto rośnie, więc jest ok.
  Innych nie zachęcam do tego, ani też nie odradzam.
  Wierzę, że słyszałeś negatywne opinie o AG, ale pytanie jest takie: czy ktoś tam wtopił kasę? Czy kogoś oszukano? Otóż nie. Ja nie znalazłem jeszcze nigdzie opinii o oszustwie. Jedyne, o czym się mówiło w ubiegłym roku to o strachu, że firma się zwinie. Ale oszustwa żadnego dotąd nie było.
  Inwestowanie w social lending mnie nie kręci. Za dużo stresu, za duże ryzyko. Nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. @kry
  Na razie też nie widzę upadku AG, bo cena złota rośnie i będzie rosła. Należy natomiast pamiętać o tym niebezpieczeństwie, że w każdej chwili mogą zwinąć interes, oraz założyciel firmy był skazany za oszustwa finansowe. Póki co otwierają placówki w nowych miastach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osoba skazana za oszustwa nie jest już właścicielem AG, o ile dobrze pamiętam. Gdzieś o tym pisali.
  Ale brawo za czujność :).

  OdpowiedzUsuń
 5. What the fuck? czy to jakis martwy blog? nie ma od 2011 r. żdnaych informacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie za bardzo rozumiem, w czym problem. Blog żyje i ma się dobrze. Chyba, że brakuje Ci informacji o Amber Gold. Jeśli tak, to informuję, że spółka upadła w ubiegłym roku.

   Pozdrawiam :).

   Usuń
 6. "Wierzę, że słyszałeś negatywne opinie o AG, ale pytanie jest takie: czy ktoś tam wtopił kasę? Czy kogoś oszukano? Otóż nie."

  Zabawnie się to czyta dzisiaj. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, dzisiaj to brzmi zabawnie :).

   Usuń