Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 15 listopada 2010

Kupowanie złota

Gdyby się dokładniej przyjrzeć temu, co piszą fachowcy od finansów w internecie, można stwierdzić, że jedną z lepszych form oszczędzania jest inwestowanie w metale szlachetne, np. złoto czy platyna.
W sieci pojawiają się rozmaite oferty przeróżnych firm, które proponują zainwestowanie naszych pieniędzy w metal z najcenniejszych kruszców. O dziwo, proponują nam zwrot zainwestowanego kapitału plus zagwarantowane odsetki - bez względu na to, czy cena metali szlachetnych spadnie czy nie. Dodatkowo, w przypadku wzrostu ich cen, możemy liczyć na jeszcze wyższe wynagrodzenie z tego tytułu.
Należy stwierdzić, że to, co opisano powyżej, brzmi jak bajka. Może w istocie jest, ale warto się zastanowić nad taką formą oszczędzania, poczytać opinie osób, które w ten sposób zainwestowały i czy to rzeczywiście jest realne, itp.
Jedna z firm proponuje nam inwestycję w złoto na takich oto warunkach. Wpłacam np. 10.000 PLN na trzy miesiące. Po tym okresie wypłacam 10.250 PLN. Brzmi interesująco, nieprawdaż?
Istotne jest również dokładne czytanie regulaminów i zadawanie jak największej ilości pytań tak, byśmy nie mieli żadnej wątpliwości co do uczciwości takiej firmy. Wiadomo bowiem, że oszustów wszelakiej maści nie brakuje, którzy tylko czekają na to, by nas oskubać z ciężko zarobionych pieniędzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz