Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 24 października 2011

Wpadła kasa z CPM profit

Jak wiecie, na swojej stronie dość mocno polecam serwis CPM Profit (w odnośniku zawarty jest mój reflink, ale jeśli ktoś chce się zarejestrować bez mojego pośrednictwa, może po prostu zbędną część usunąć).
Jeśli posiadasz stronę internetową, która generuje jakiś większy ruch, warto się zastanowić nad wstawieniem reklam tej firmy. Nie muszą to być reklamy, które będą mocno rzucały się w oczy. Można je wrzucić na dole. Ważne, żeby były. Nikt nie musi w nie klikać, a nawet nikt nie musi ich widzieć. Zarabiamy za samo ich wyświetlanie.
Nie powiem, żeby kasa była jakaś wybitnie duża, ale jest to zawsze coś. Zwłaszcza, że wrzuca się raz tą reklamę i się o niej zapomina. Nikogo ona nie irytuje, nikomu nie przeszkadza, nie potrzeba podejmować żadnych akcji. A im większy ruch, tym większy zarobek.
Ja właśnie dzisiaj otrzymałem pierwszy przelew z tej firmy, co jest dość motywujące, bo w jakiś tam, niewielki, sposób rekompensuje mój czas, który wkładam w pracę na blogu.
Zatem zachęcam wszystkich z Was do rejestracji i pomnażania swojego kapitału na drodze do miliona.

6 komentarzy:

 1. U mnie się uzbierało aż 5,22 zł i zaprzestałem tej reklamy lecz teraz po przeczytaniu twojego wpisu znów umieszczę reklamę gdzieś na dole bloga i poczekam na zyski ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Umieść w stopce i zapomnij. Przypomnij sobie za parę miesięcy i odbierz to, co Ci należne :). Szału nie ma, ale przecież nas to nic nie kosztuje i nikomu to nie przeszkadza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Możesz powiedzieć w jakim czasie uzbierały Ci się pieniądze na wypłatę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog założyłem dokładnie rok temu, a reklamę wrzuciłem chyba jakoś w styczniu. Z tym, że do maja to ja miałem mikroskopijny ruch na stronie i zarobiłem parę groszy (dosłownie). Dopiero od maja, czerwca zaczęło się coś ruszać. No i jeszcze pojawiło mi się dwóch poleconych, dzięki czemu przez jakiś czas zdobywałem punkty dzięki nim. Teraz już ich punkty się nie liczą, więc nie wiem, czy zlikwidowali strony czy to działa przez jakiś czas.
  Myślę, że przy moim obecnym ruchu można liczyć na około kilkanaście groszy dziennie.

  OdpowiedzUsuń
 5. jak będę miał czas postaram się podłączyć to coś do mojej strony

  i oczywiście podam twój kod referencyjny

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki z góry. Będzie to nadzwyczaj docenione :). No i mam nadzieję, że kolega się dorobi fortuny.

  OdpowiedzUsuń