Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 26 października 2012

Alior Sync - cashback wypłacany później

Alior Sync poinformował, że 5-procentowy cashback będzie wypłacał do 10 dni roboczych, czyli na pieniądze za październik można liczyć w połowie listopada.
Domyślam się, że to pierwszy (a w zasadzie drugi) krok ku temu, by zrezygnować całkowicie z tej formy nagradzania klientów. Spodziewam się, że już wkrótce będzie obniżka premii, a potem jej całkowita likwidacja.
Dlaczego? A ja zapytam przewrotnie. Dlaczego nie? Bank już tych, których miał złowić, uczynił to. Minęło już parę miesięcy od debiutu, więc co niektórzy zostali przyzwyczajeni do niego, więc jaki interes bank ma w tym, by dalej nagradzać swoich klientów?
Zastanówmy się nad jeszcze jedną rzeczą. Dlaczego Sync przesunął termin płatności casbacku? Co Wam przychodzi do głowy? Nagle bank potrzebuje więcej czasu, by przeanalizować wszystkie nasze zakupy?
Chciałbym się mylić w tym, co napisałem, ale naiwny nie jestem. Nie ma sensu się łudzić. Nic nie trwa wiecznie. Nawet pani w moim przydomowym sklepie powiedziała, że już nie będzie darmowych reklamówek, które zwykle wisiały i były dostępne dla klientów. Bo, jak stwierdziła, "klienci za dużo sobie pozwalają". A chodzi pewnie o to, że za mało wydają na zakupy, dlatego będą ukarani. Spieszmy się kochać promocje i dobre okazje, bo tak szybko odchodzą, chciałoby się powiedzieć.

1 komentarz: