Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 15 lipca 2012

Amber Gold znalazł sposób na poprawę wizerunku?

Nie twierdzę, że to prawda, dlatego w tytule tego postu dostawiłem znak zapytania. O co jednak chodzi? Wydaje mi się, że Amber Gold, nie mogąc rozwiązać swojego sporu z KNF, rozpoczął swoją aktywność w internecie, która ma na celu poprawę swojego wizerunku.
Podejrzanym dla mnie jest wątek na forum bankiera. Do wnikliwej analizy tematu zapraszam tutaj.
Trudno to udowodnić (przynajmniej z mojej perspektywy), że wątek rozpoczął ktoś z Amber Gold, ale patrząc na to, w jaki sposób pisze niejaka Stasia, pierwsze spostrzeżenie to opinia kogoś z tej spółki. No bo jaki cel może mieć jakakolwiek osoba niezwiązana z AG, która chce zapłacić komuś za bycie oszukanym? Po prostu spółka w ten sposób próbuje poprawić swój nadszarpnięty wizerunek.
Nie chcę wnikać w to, czy to jest sposób dobry, czy nie. Wszyscy wiedzą, że dopóki nic się nie udowodni spółce, to jest ona czysta. I tak jest w rzeczywistości. Warto jednak zwrócić uwagę, jak to ktoś w odpowiedziach stwierdził, że w piramidzie nie ma oszukanych pojedynczych osób.
Jak by nie patrzeć, gdańska spółka jest pod olbrzymią presją i coś musi zrobić, ponieważ brak działania z jej strony na pewno spowoduje, że nie zyskają nowych klientów, a obecni już raczej nie będą odnawiali lokat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz