Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 7 lipca 2012

"Mój" guru mnie zawiódł

Wiele miesięcy temu w dość żartobliwym tonie pisałem, że znalazłem sobie własnego guru. Był nim Kishore M. Dzisiaj, z bólem serca przyznaję, że mój guru mnie zawiódł.
Zresztą sami spójrzcie na dwa przykładowe filmiki z jego spotkań z ludźmi. Czyż on sam z jego zacnym akcentem nie jest fascynujący. Owszem, jest. Obejrzałem sporo filmów z tego (póki co, znalazłem dwa, więc chyba reszta została usunięta).

Tymczasem dzisiaj podczas przeczesywania sieci natrafiłem się na taki filmik, w którym nasz bohater został obnażony ze swoich bajek.O tym, że były to bajki to wiedziałem od początku. Ciekawiło mnie jedynie kiedy w końcu pojawią się jakieś dowody w tej sprawie. I ostatecznie doczekaliśmy się. A mi pozostaje szukać nowego guru. Macie jakieś sugestie?

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ten Cymcyk?

   http://cymcyk.prv.pl/

   Usuń
  2. No ba, że ten ^^

   Dla mnie ten koleś reprezentuje polską finansjerę w jej najczystszej postaci - brak kompetencji, zero sukcesów rynkowych ale w zamian dobry marketing :(

   Chociaż ta strona, którą podlinkowałeś, rozwiewa złudzenie nawet o kompetencjach w autoprezentacji.

   Usuń
 2. gość nie umie zarabiać na forex ale umie dobrze sprzedawać bajki i na tym zarabia też jest to jakaś umiejetność ;) a to że ludzie zawsze szukają drogi na skróty powoduje że jest popyt na takich guru ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam jeszcze jednego rekina finansjery, też Pawła, który dość mocno się udziela na forum Bankiera, ale także innych. Prowadzi bloga i jest z nim kontakt telefoniczny, jak by ktoś chciał :). Osobiście nie próbowałem (nawet na myśl mi to nie przychodzi), ale jak ktoś wie, o kogo chodzi i ma jakieś doświadczenia to zapraszam do dyskusji.

  OdpowiedzUsuń