Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 27 kwietnia 2012

Ciekawa oferta Amber Gold

Z ciekawą ofertą wyszła spółka Amber Gold, która swego czasu była szeroko opisywana przeze mnie. Oferta, w porównaniu do poprzednich jest bardzo atrakcyjna. Co ciekawe, lokaty można zakładać już na miesiąc przy oprocentowaniu 9% w skali roku.
Przykładowo inwestując 5000 PLN na miesiąc w lokatę Platyna Plus otrzymamy 37,50 PLN zysku. Są oczywiście inne możliwości ulokowania swoich ciężko zarobionych złotówek, np. w lokatę w Złoto Wyższy Zysk. I tutaj np. inwestując 3000 PLN na okres 6 miesięcy otrzymamy nieco ponad 189 PLN zysku, co daje nam oprocentowanie w wysokości 13%.
Ogólnie rzecz ujmując jest to ciekawy sposób dla tych, którzy chcą jakoś zdywersyfikować swój portfel. Od zawsze nie polecałem inwestowania w tej spółce całego swojego kapitału, bo pomimo stosunkowo długiego czasu działalności tej spółki, jest ona owiana tajemnicą. Jednak lokowanie pieniędzy na miesiąc lub dwa jest dość ciekawym rozwiązaniem. Nie zamrażamy pieniędzy i mamy niezłe oprocentowanie.
Mnie jednak zastanawia inna rzecz. Skoro spółka podwyższyła oprocentowanie, to musiała to zrobić z jakiegoś powodu. Czyżby szykowały się duże wzrosty na rynku metali szlachetnych, o których większość społeczeństwa nie wie?
Tak czy inaczej, zalecam optymizm, ale w połączeniu z ostrożnością.

1 komentarz:

  1. Nie, po prostu potrzebuje kapital na OLT Express.

    Pisalem o tym u siebie.

    OdpowiedzUsuń