Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 15 listopada 2011

Co tam w Amber Gold?

Coraz więcej osób trafia na mojego bloga z wyszukiwarki google w poszukiwaniu informacji na temat firmy Amber Gold. Dawno tam nie zaglądałem, więc czas to nadrobić.
Przyznam szczerze, że niewiele się w tym temacie zmieniło. Firma nadal istnieje i chyba ma się dobrze. Zresztą, nie mogłoby być inaczej, skoro złoto odzyskało swą siłę i wędruje na północ.
Jeśli o mnie chodzi, to rozważam założenie jakiejś lokaty w tej firmie. Nie za wielkiej i nie na jakiś masakrycznie długi okres. Myślę coś o 3-6 miesiącach. Swoją drogą firma w niedługim czasie może być niezłym lekarstwem dla oszczędzających, którym za jakiś czas belka może odbić się czkawką. Podejrzewam, że Amber Gold zaciera już ręce na myśl o wprowadzeniu tego przepisu.
Nie jestem w stanie określić, ilu nowych klientów zdobędzie ta firma, ale będzie to sporo. Firma ustabilizowała już swoją pozycję na rynku, otworzyła sporo punktów i oddziałów, więc teraz tylko pozostało im przyjmować depozyty.
A klientom pozostaje mieć nadzieję, że cena złota będzie rosła.

3 komentarze:

  1. I mieć nadzieje, że Amber Gold kiedys nie zwinie interesu razem z kasą klientów ;) ale w sumie kupili już 3 linię lotniczą, więc coś tam zarabiają ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tych linii lotniczych to nie wiem czy mają jakieś zyski. Wątpliwe. Natomiast na złocie to na pewno mają lub będą mieli zyski, zwłaszcza, że cena złota już wyraźnie otrząsnęła się po korekcie.

    OdpowiedzUsuń
  3. nu nu, z liniami lotniczymi to miałem na mysli, że maja gotówke na inwestycje, więc coś muszą zarabiać, chyba że kupili je za pieniądze ludzi, którzy im wpłacili na lokaty ;)

    OdpowiedzUsuń