Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 7 stycznia 2011

Sprawa jest poważna!

sxc.hu
Sieć komórkowa PLUS dalej brnie w kierunku, który powoduje utratę dotychczasowych abonentów. Nachalne i bezczelne wręcz reklamy nie powodują pozytywnego odczucia wśród klientów tej sieci.
SMSy wysyłane przez tą sieć dotyczące loterii, w której wygraną jest Golf stają się już tak bardzo natarczywe, że niektórzy zastanawiają się, kiedy pracownicy tej sieci zaczną grozić abonentom tylko po to, by wyłudzić wysłanie SMSa.
Czy tak postępuje firma, która należy do wiodących w kraju, mając ugruntowaną pozycję na rynku? Wiadomo, że zysk firmy jest sprawą priorytetową, ale chyba nie powinien być osiągany kosztem powszechnego niezadowolenia klientów?
Inna sprawa, że dostaje się SMSy, teoretycznie, od samego prezesa, który nakłania nas do wysłania drogiej wiadomości. Czy tak postępuje prezes? Czy zadaniem prezesa jest żebranie wysłania SMSa? Czy ów prezes nawet nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska?
Ano nie, bo ów prezes pewnie nawet nie wie, że jego funkcja i nazwisko, jeśli ludzie je znają, jest po prostu szargane.
Tak czy siak, klientów tej sieci będzie ubywało, ponieważ nikt nie lubi być nakłaniany czy wręcz zmuszany do określonych zachowań. I nie jest tłumaczeniem to, że zgodzono się na otrzymywanie wiadomości-śmieci od operatora. Często po prostu nie wie się co jest dokładnie podpisywane, a pracownik salonu nie jest łaskaw nawet uprzedzić nowego klienta o tym, że będzie on wkrótce niepokojony.
Kolejna sprawa, również abonenci, którzy zrezygnowali pisemnie z możliwości otrzymywania informacji o konkursach, niejednokrotnie nadal otrzymują niechciane wiadomości. O czym to świadczy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz