Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 31 marca 2014

Pieniądze lubią ciszę

Od dłuższego czasu nie było tekstu tutaj, ale też i powodów ku temu nie było. Była korekta, a ja stwierdziłem, że nie będę zaklinał rzeczywistości i nie będę mówił, że będzie lepiej, skoro sentyment był, jaki był i nikt nie wiedział, jak potoczy się sprawa rosyjsko-ukraińska. W sumie nadal jest dużo niejasności na giełdzie, choć indeksy nieśmiało się podnoszą.

W ostatnim czasie pozbyłem się kilku akcji, kilka innych spółek dokupiłem i czekam na rozwój wypadków. Pozbyłem się między innymi Coliana, który opublikował wyniki niezgodne z oczekiwaniami. Zainkasowałem symboliczny zysk i z tego się cieszę, że nie powtórzyła się sytuacja z Kanią, kiedy to pozwoliłem na zmianę zysku w stratę.

Co dalej? Na razie siedzę trochę na gotówce i raczej nie będę nic kupował. W ostatnich tygodniach mniej śledziłem sytuację na giełdzie (głównie z powodu dużej aktywności związanej z prowadzoną działalnością) i nie chciałbym na razie w nic nowego wchodzić. Pozostanę przy tym, co mam.

1 komentarz:

  1. Na stronie comparic.pl powstał niedawno ciekawy dział w którym są rady doświadczonych traderów na temat inwestycji :)
    http://comparic.pl/listing-category/poglad-na-rynek/

    OdpowiedzUsuń