Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Świadome zakupy

Robienie zakupów przez internet jest na pewno bardzo wygodną formą dla wszystkich. Jednak to co dobre, nie zawsze jest doskonałe.
Przykładów można mnożyć, ale warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wiarygodność sprzedawców. O ile na aukcjach internetowych jest to łatwe, bo komentarze na karcie użytkownika wiele nam mówią, to już zakupy w sklepach internetowych jest to mniej bezpieczne.
Zawsze przed jakimkolwiek zakupem, nawet tym najdrobniejszym, warto poszukać opinii na temat interesującego nas sklepu. Internauci bardzo chętnie dzielą się komentarzami o takich miejscach - zwłaszcza jeśli są to miejsca niegodne uwagi, czyli opinie są negatywne. Nikt nie lubi być nabity w butelkę i internauci wykazują się dużym rozsądkiem informując o tym innych. Jest wiele stron w internecie, które umożliwią nam zdobycie odpowiednich informacji o danym sklepie. Korzystajmy z tego dla własnego bezpieczeństwa.
Jeśli trafiliście na jakieś miejsce, które jest podejrzane lub zostaliście oszukani, nie wahajcie się opublikować adresu takiego sklepu w komentarzu pod tym tekstem. Dla dobra innych użytkowników naszego bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz